F.K. Pollena- Ewa S.A. postanowiła po raz kolejny włączyć się w „Babski Dzień”, czyli w wyjątkowy projekt stworzony specjalnie dla kobiet. 4 marca w Hali EXPO XXI w Warszawie upłynie pod hasłami mody, urody i pielęgnacji. W wydarzeniu udział weźmie także gość specjalny- Ambasadorka Marki Eva DERMO Paulina Krupińska.

Pollena- Ewa przygotowała w tym roku coś wyjątkowego. Nasze stoisko odwiedzi była Miss Polonia, a obecnie ceniona prezenterka telewizyjna Paulina Krupińska, która została twarzą kosmetyków Eva DERMO. To unikalna seria dedykowana na problem skóry suchej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne. Nasz gość specjalny opowie o swoich sprawdzonych sposobach pielęgnacji cery. Nie zabraknie okazji do wspólnych zdjęć i rozdawania autografów.

Każda kobieta, która nie wie lub nie jest pewna tego jaki ma rodzaj skóry, będzie mogła to sprawdzić właśnie na stoisku Polleny- Ewy. Dzięki specjalistycznym aparatom do badania ceny, konsultantki podpowiedzą jak prawidłowo dbać o dany typ ceny oraz jakie kosmetyki wybierać, aby zapewnić jej zdrowy wygląd.

„Babski Dzień” będzie także świetną okazją do przedstawienia bogatej gamy produktów od Polleny- Ewy. Nie zabraknie nowości z serii Eva DERMO oraz znanej i lubianej linii Eva SIMPLE.

Serdecznie zapraszamy!